האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-5851919
ליחצו לחיוג מהיר

מכירה, התקנה ותיקון מחמם מים בגז בירושלים, מודיעין והסביבה

resize

חימום מים בגז מחירים

מכירה ותיקון מערכות חימום מים בירושלים ומודיעין, ללא פשרות! חייגו כעת 02-5851919

חברת א. מרכז שירות מפעילים טכנאים במגוון תחומים שביניהם ניתן למצוא טכנאי דודי שמש ומחממי מים, טכנאי מזגנים בירושלים, טכנאי תנורים והסקה ועוד.

מחממי מים בגז יקרים יותר בהשוואה לדוד חשמל, אם לוקחים בחשבון את שקלול עלויות המכשיר וההתקנה. עם זאת בשימוש השוטף, מחמם מים בגז משלמים בפועל רק על זמן השימוש המדויק. חשוב לדעת כי קיימים הפרשים גבוהים בתעריפיהן של חברות הגז השונות.
היתרון של חימום המים בגז הוא מיידיות השימוש בו והעדר תלות במשך הפעולה של הדוד. יש שיקולים שונים שעל בסיסם ניתן לקבל החלטה מושכלת איזו משתי המערכות עדיפה – זו הפועל על גז או זו הפועלת על חשמל. אחד השיקולים הוא עמידות המערכת, תדירות משוערת של תקלות ועלות התיקונים.

גרים בירושלים? צריכים טכנאי? אנחנו בדרך!

טכנאי הסקות יוכל לתת לכם מידע והצעת מחיר תיקונים שונים שעשויים להידרש במשך הזמן. כאשר מחמם גז מצריך תיקון, איש מקצוע המתמחה בכל סוג של תיקון הסקות יוכל לתת לכם מענה. יצוין, כי על פי רוב, אורך חייהם של מחממי מים רב יותר מאשר של מערכת הסקה חשמלית. משך הזמן שבין  תיקון אחד למשנהו הופך את העלות (היקרה יותר מאשר תיקון דוד חשמל) לסבירה בהחלט. אנחנו  יכולים להתחייב לעשות את המיטב על מנת לספק לכם שירות מקצועי בכל עת שתיזקקו לו. לרשותכם ולשירותכם, תושבי הבירה וסביבתה (מודיעין, מעלה אדומים, מבשרת ציון וכד'), טכנאי הסקות שלנו ייתן מענה מהיר ויסודי.

תקלות בלתי נמנעות אבל לעתים רחוקות

אחת הסיבות להיווצרות תקלות במחממי מים בגז היא הצטברות אבנית על מחליף החום של המכשיר. מומלץ לקרוא לטכנאי גז לניקוי אבנית אחת בכמה שנים. המחיר נאמד במאות שקלים. התחזוקה השוטפת פשוטה וקלה והלכה למעשה היא אינה כרוכה בהוצאה כספית.

גם מערכת חזקה ועמידה עלולה  להתקלקל. על סמך הניסיון המר של רבים מאתנו, תקלות וקלקולים חלים בשעות הכי פחות מתאימות, לכן חשובה לא רק נגישותו של טכנאי מקצועי ואמין אלא גם זמינותו.

טיפ: כל מערכת הפועלת על גז מחייבת משנה זהירות בתפעולה. הכול יודעים עד כמה קטלנית עלולה להיות חשיפה לגז ולכן – בהתאמה- עד כמה קפדנית  וזהירה נדרשת ההתנהלות עם מערכת מחמם מים בגז.