האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-5851919
ליחצו לחיוג מהיר

חלקי חילוף לתנור אפייה בירושלים, מודיעין והסביבה

resize

חלקי חילוף לתנורי אפיה

מחפשים חלקי חילוף לתנור האפייה? חייגו כעת 02-5851919
טכנאי השירות שלנו הם בעלי מקצוע ישרים, הגונים, המעניקים שירות מכל הלב. הם יוצאים כפי שהם נכנסו. אולי מעט שמחים וגאים יותר לאחר ששמעו מלים טובות, חמות ומחמיאות מעוד לקוח מרוצה.

א מרכז שירות למוצרי חשמל ביתיים נותן לכם מענה מלא בכל מה שקשור למכשירי החשמל, החל מביקור וייעוץ חינם בביתכם, ללא התחייבות כל שהיא מצדכם, מאחר שמדובר בשירות מתמשך, שבו כלום לא מסתיים.

אם וכאשר חלה תקלה בתנור האפייה שלכם ואתם חוששים שלא ניתן יהיה לבשל, לאפות ולחמם בו אוכל, אתם מוזמנים להתקשר אל נציג א.מרכז שירות שלנו בטלפון  1700-509-555 או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן.

בבתים רבים תנור האפייה עובד שעות רבות לא רק בסופי שבוע אלא במשך כל הימים. הוא מהווה את אחד ממכשירי הליבה בכל מטבח. עצם המחשבה על יציאתו מכלל שימוש די בה כדי להאיץ ולזרז את הפנייה אל מרכז השירות על מנת לקבל מענה מהיר.

הביקור ייערך בביתכם, במועד המתאים לכם ביותר- עוד היום ( להוציא מקרים חריגים ובלתי צפויים). במידת הצורך יחליף הטכנאי את החלק המקולקל שלא ניתן לתקנו בחלק חלופי מקורי בלבד של יצרנית המכשיר, מה שיאפשר את השמשתו לאלתר.  בסיום  התיקון תינתן לכם תעודת אחריות מלאה על החלק ועל כלל העבודה.

אף שהטכנאים שלנו יכולים לתקן רבים מהמכשירים בעיניים עצומות בשל היכרותם היסודית והמעמיקה את מערכותיהם ומנגנוני הפעולה שלהם, הם עושים זאת בעיניים פקוחות לרווחה, כשהם ערניים ומרוכזים.

בכל ביקור בביתכם תזכו בערך מוסף: אתם מוזמנים לנצל את שהייתו של הטכנאי בביתכם לייעוץ בכל נושא שקשור למוצרי חשמל, תפעולם, הדרכים לחיסכון בחשמל, בטיחות ועוד.

גם מי מכם שברשותם תנור אפייה של חברה שאינה נמנית עם המותגים הגדולים והידועים בתחום מוצרי החשמל יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי בשעת הצורך יימצא עבורם חלק החילוף המתאים, כך שניתן יהיה להשתמש בתנור וליהנות עוד היום מאוכל חם וטרי, לשובע ולשביעות רצון.

על מנת להקל עליכם, החברה מציעה לכם לעשות הסכם שירות שנתי לכלל מוצרי החשמל הביתיים שלכם במסגרתה, כך שתוכלו לקבל מענה מקצועי מהיר במחיר תחרותי משתלם ואטרקטיבי במיוחד, זול יותר ביחס לכל חלופה.

מאחר שמכשירים עלולים להתקלקל  "מעכשיו לעכשיו" והואיל והתלות שלנו בהם לא מותירה לנו ברירה אלא להיעזר מהר ככל שניתן בשירותיו של איש  מקצוע, הביטוח הכולל והכללי של המכשירים בחברה מאפשרת לכם ליהנות משירות תיקונים אפקטיבי וזול.

חשוב לציין ולהדגיש את מה שאמור להיות מובן מאליו: ככל שתקדימו ליצור אתנו קשר כך תתקצר ההמתנה שלכם עד לתיקונו של התנור.

לקוחות רבים, בשוק המוסדי והפרטי גם יחד, נהנים מזה שנים משירות תיקונים המתבצע, לשביעות רצונם המלאה, כפי שתוכלו להתרשם מעדותם של אחדים מהם המובאת כאן, באתר, במסגרת הביטוח שלנו.

הניסיון של כולנו מראה, כי בכל מה שקשור בחשמל אין חלופה בטוחה ובטיחותית יותר מאשר שירות של טכנאי שירות מקצועיים, המבצעים את התיקון באופ ן הנדרש ומאפשרים להמשיך ליהנות ממכשירים מתוקנים שעומדים בכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים.