האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-5851919
ליחצו לחיוג מהיר

חברת א. מרכז שירות למוצרי חשמל ביתיים מעניקה שירות מקצועי בבית הלקוח, המועד המתאים והנוח לכם, מהיום להיום, ללא שיהוי וללא דיחוי. השירות כולל התקנות, בדיקות, אבחון תקלות ומתן מענה עליהן, לרבות התקנת חלקי חילוף מקוריים של יצרניות מוצרי החשמל הגדולות והמפורסמות בעולם, מן הסתם האיכותיות שבהן.

החברה מספקת חלקי חילוף, הרכבה ותיקון עבור מגוון מוצרי חשמל ביתיים ועסקיים, באופן מיידי ועל לידי טכנאים מקצועיים שביניהם: מתקין מזגנים בירושלים והסביבה, מתקין מכונות כביסה, טכנאים למדיחי כלים ועוד.
לעולם לא ניתן לדעת מתי נזדקק לחלק חילוף למכשיר חשמלי כל שהוא אבל תמיד נדע כי גם המכשירה הטוב והבטיחותי ביותר עלול להתקלקל. לכן חשוב ומומלץ להתקשר מבעוד מועד עם חברה הנותנת לכם מענה מקצועי מיטבי בכל ההיבטים הקשורים לרכישת מכשירים חשמליים, תחזוקתם, תיקונם והחלפת חלקים נדרשים בחלקי חילוף מקוריים.

התקשרו עוד היום 1700-55-95-50

 • מקררים

  מקררים

  מכל התרחישים הכי גרועים שעלולים להתרחש בקיץ השבתת מקרר היא אחד מהיותר מסייטים שבהם... אם חלה תקלה במקרר והוא אינו עובד במלוא תפוקת הקירור או גרוע מזה, פעילותו

  >קרא עוד
 • מכונות כביסה

  מכונות כביסה

  לא תמיד הולך חלק. לפעמים הולכים כמה חלקים... יש דברים שאי אפשר לדחות את תיקונם כאשר הם מתקלקלים. לפעמים, כאשר זקוקים לכיבוס מהיר (בעיקר בסופי שבוע, כשהבן או הבת החיילים מגיעים לחופשה) אי אפשר להיוותר בלא מענה במשך כל סוף השבוע.

  >קרא עוד
 • מזגנים

  מזגנים

  הוא חיוני בחורף ובקיץ. יש מקומות שקשה לתאר את החיים בלעדיו. אחד רוצה להדליק אותו, שני לכבותו. בחורף ובקיץ. כאשר הוא מתקלקל... עצם המחשבה על כך מקפיאה את הדם.

  אבל ניתן להפשירו: חברת א. מרכז שירות לתיקון מכשירי חשמל ביתיים מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע הנותנים לכם מענה מהיר, יסודי, המאפשר לכם לשוב וליהנות מהמזגן בחום ובקור.

  אתם נהנים מביקור ראשון חינם, שבו תוכלו גם לקבל ייעוץ יסודי כיצד לתחזק את המכשירים באופן המאפשר ניצול מיטבי שלהם לאורך זמן. טכנאי החברה מכירים היטב את פעילותם של כל מוצרי החשמל הביתיים ומתקנים אותם באופן מקצועי ביותר. כאשר נדרשת החלפת חלק- החברה מספקת חלקי חילוף מקוריים בלבד למזגנים מתוצרתן של כל החברות.

  >קרא עוד
 • מדיח כלים

  מדיח כלים

  אם וכאשר חלה תקלה מכל סוג שהוא במדיח הכלים שלכם אתם מוזמנים לצלצל לא.מרכז השירות. בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי יגיע לביתכם נציג שירות של החברה, טכנאי מקצועי ומנוסה, עם כל הציוד הנדרש. בכל מקרה שבו יתברר כי יש הכרח להחליף חלק- יוחלף החלק המקולקל בחלק מקורי, המהווה ערובה להמשך תפקודו התקין של המדיח. את הכלים המלוכלכים של הארוחה הבאה שלכם לא תידרשו לשטוף במו ידיכם- מדיח הכלים המתוקן יעשה עבורכם את העבודה המלוכלכת ויוציא לכם את הכלים נקיים ומצוחצחים.

  >קרא עוד
 • מייבש כביסה

  מייבש כביסה

  כאשר ביום חורף גשום וקל (כצפוי, במועד הכי פחות מתאים, אף שאין מועד מתאים לתקלות ולקלקולים) מתקלקלת מכונת ייבוש הכביסה- מה עושים?

  >קרא עוד
 • תנור אפייה

  תנור אפייה

  בבתים רבים תנור האפייה עובד שעות רבות לא רק בסופי שבוע אלא במשך כל הימים. הוא מהווה את אחד ממכשירי הליבה בכל מטבח. עצם המחשבה על יציאתו מכלל שימוש די בה כדי להאיץ ולזרז את הפנייה אל מרכז השירות על מנת לקבל מענה מהיר.

  >קרא עוד
מותגים
מותגים