האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-5851919
ליחצו לחיוג מהיר

לידיעתכם- אין צורך ואין סיבה לשבור את הראש. מוטב לפתוח אותו ולעשות את המעשה הפשוט המונע מכם כאבי ראש: חברת א. מרכז שירות להתקנה ולתיקון מכשירי חשמל ביתיים מאפשר לכם לישון בשקט ולהתעורר בשקט ולתפקד בראש שקט בשעות הרבות שבין לבין.
אתם יכולים לקבל שירות מקצועי מיטבי כאשר אתם עוברים לבית חדש ומבקשים להתקין בו את כל מכשירי החשמל. כמו כן לרשותכם ולשירותכם אנשי מקצוע מהטובים  בשוק לתיקון מוצרי חשמל ביתיים באחריות (כתובה) ותוך מחויבות לתת את המענה המבוקש מהיום להיום. שירותינו כוללים תיקון מזגנים על ידי טכנאי מזגנים בירושלים והסביבה, תיקון מקררים, תנורים, מדחי כלים ועוד. 


התקשרו עוד היום 1700-55-95-50

 • התקנת מחמם מים בגז בירושלים, מודיעין והסביבה

  התקנת מחמם מים בגז בירושלים, מודיעין והסביבה

  יש סיבות שונות להתקנת מחממי מים בגז ובהן- עומס יתר על רשת החשמל והגברת התלות בה. לא אחת הרשת אינה עומדת בעומס ולכן נדרשת ומבוקשת חלופה. טכנולוגיות חדשות מאפשרות כיום להסתייע בהן כמקור לצריכת אנרגיה ובהן- מחממי מים בגז.

  חימום מים בגז פוטר את הצרכנים מהצורך להדליק את הדוד ולזכור לכבותו או לכוון את הטיימר בכל פעם כאשר משתנה פרופיל השימוש והצריכה במים. יתרון נוסף של אמצעי חימום זה הוא העדר הצורך להמתין תוך כדי בזבוז מים עד להופעת המים החמים בצנרת.

  >קרא עוד
 • טכנאי מזגנים בירושלים

  טכנאי מזגנים בירושלים

  קיץ רותח והחורף מקפיא... ואתם ממתינים לאיש שיגאל ויושיע אותם מהחום הכבד או מהקור הנורא, מתקין מזגנים.

  >קרא עוד
מותגים
מותגים