בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תנורים והסקות


היות שתקלות במכשירי חשמל בכלל ובתחום תנורים והסקה בכלל בפרט עלולות לתפוס אתכם בלתי ערוכים ובלתי מוכנים להתמודד עימן, עדיף ליצור קשר מבעוד מועד עם נציגי החברה על מנת לבצע תיקון הסקות בירושלים.

שירות מהיר, יעיל, אדיב, במחירים תחרותיים ואטרקטיביים, נוחים ומופחתים כאשר שירות תיקונים ניתן במסגרת פוליסת הביטוח השנתי, שגם אותו ניתן לערוך בחברה.

מה עושים כשרועדים מקור?
עצם המחשבה על תקלה במערכת החימום והסקה של הבית די בה כדי להעביר צמרמורת ולהקפיא… על מנת להימנע מרעידה מקור כשהתנור אינו תקין, שריינו עוד היום את שירותו של טכנאי תנורים בירושלים על ידי הפיכתכם ללקוחת החברה.

טכנאי הסקות שייקרא לביתכם באזור ירושלים, מודיעין והסביבה יגיע בכל שעה שנוחה לכם (יד על הלב: כמה ספקי שירות אתם מכירים שמגלים גמישות כה רבה והליכה לקראת הלקוח על פי הצרכים והרצונות שלו?) ולא ישאיר אתכם בלא מענה.

מי שהתנסו וחוו על בשרם את הטיפול המקצועי של נציגי השירות המקצועיים של מרכז השירות יספרו לכם עד כמה מחמם את הלב היה השירות שקיבלו גם בעיצומם של הקרים בימי החורף, כשבחוץ סערו הרוחות והגשמים שטפו.

אולי ייפלא בעיניכם לקרוא את השורות הבאות: הלקוח לא תמיד צודק, אבל גם כשהוא אינו צודק הוא ראוי לקבל את השירות המקצועי הטוב והמסור ביותר, מעצם היותו לקוח.

חברה המתייחסת אל כל אחד מלקוחותיה כאל לקוח VIP ממחישה, הלכה למעשה, את תפיסתה אותם כמשאב החשוב ביותר שלה. טכנאי ההסקות שלנו מטפלים מזה שנים במערכות ההסקה של חברות ומפעלים גדולים כמו גם במערכות החימום הביתיות של לקוחות פרטיים. אלה ואלה זוכים לשירות ללא דופי וללא פשרות ובתוך זמן קצר יכולים לברך על המוגמר.

מעוניינים בשירות תיקון הסקות בירושלים, פנו אלינו עוד היום כדי שתוכלו לעבור את החורף בשלום.
 
טכנאי תנורים
מה עושים ירושלמים כשבחוץ שורר קור שלגים? מכונסים בבית החם והמוסק, ונהנים להביט מבעד לחלון לראות את הנוף החורפי והיפה. אבל מה הם עושים כאשר מתקלקל התנור והולכת ההסקה? מה שטבעי ומתבקש שייעשה במצב שנוצר: יוצרים קשר עם טכנאי הסקות בירושלים מטעם חברת א.מרכז שירות תיקונים של כל מוצרי החשמל.

א. מרכז שירות מבצעים התקנה ותיקון למוצרי חשמל הכוללים: תיקון מכונות כביסה, תיקון מקררים, תיקון והתקנת מזגנים בירושלים והסביבה ובנוסף תיקון תנורים.
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com