בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תיקוני מכונות כביסה

מכונת כביסה היא אחד ממוצרי החשמל הכי פעילים בבית שלנו. הילדים כל היום מתרוצצים ומתלכלכים, אתם חוזרים מאימון כושר מפרך וכמובן שגם המצעים צריכים ניקוי. אם כך, זה די מובן מדוע כולנו מוצאים את עצמנו אבודים אל מול מראה המכונה המשתנקת שמחליטה שהגיע הזמן להפסיק לעבוד. אנחנו בא.מרכז שירות מודעים לתלות שיש לכולנו במוצרי החשמל שלנו בכלל ובמכונות הכביסה שלנו בפרט. לכן, חשוב לנו לספק שירות תיקוני מכונות כביסה מהיר ואמין, בידי טכנאים מקצועיים ואדיבים. אנו מספקים שירות תיקוני מכונות כביסה בירושלים, תיקוני מכונות כביסה במבשרת ציון וגם תיקוני מכונות כביסה במודיעין.

רוב התקלות במכונות הכביסה נובעות מבלאי אך חלק גדול מהן נובע מטעויות בשימוש היום יומי שלנו. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על מכונת הכביסה שלכם:
  1. לא להעמיס על המכונה- רוב האנשים מנסים לדחוס כמה שיותר בגדים לתוך מכונה אחת. התוף בו הכביסה נכנסת מוחזק על ידי רצועות המיועדות לנשיאת משקל מסוים. העמסה עלולה לגרום לרצועות להיקרע ולכם להישאר בלי מכונת כביסה.
  2. רוקנו את הכיסים- בטרם אתם מכניסים את המכנסיים לכביסה וודאו כי לא שכחתם כלום בכיסים. מטבעות, פתקים ושאר חפצים קטנים עלולים לסתום את הפילטר ולגרום להצפה.
  3. הקפידו על מנוחה למכונה בין כביסות- גם אם יש לכם כמות בגדים גדולה, מומלץ לא להפעיל את המכונה ברצף כיוון והמנוע עלול להתחמם ולהישרף.
אם במקרה לא קראתם את הטיפים שלנו בזמן ואתם זקוקים לשירות תיקוני מכונות כביסה, הפסקה הבאה היא בשבילכם.

תיקוני מכונות כביסה

תיקוני מכונות כביסה מצריכים אנשי מקצוע בעלי ידע, אשר ידעו לספק פתרונות יעילים, הוגנים ובמחירים שפויים. א.מרכז שירות מציעה לכם את כל זה ועוד. שירות תיקוני מכונות כביסה הוא פתח לצרה, ולכן חשוב לדעת מול מי אתם עובדים. אצלנו תקבלו שירות אדיב ואיכותי מחברה בעלת ותק של מעל 20 שנה בתחום. אנו ממוקמים בירושלים ומציעים שירות מהיר עד הבית לכל הסביבה: תיקוני מכונות כביסה בירושלים, תיקוני מכונות כביסה במבשרת ציון ותיקוני מכונות כביסה במודיעין.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com