בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תיקון תנורי נפט

מה היתרונות של תנורי נפט

במרבית הבתים במדינת ישראל כיום משתמשים במכשירים חשמליים לצורך חימום הבית – אנחנו עדים לתנורי ספירלה, רדיאטורים שעדיין ממשיכים לעבוד עד היום ולהיות נוכחים בבית, מזגנים כמובן ואפילו מפזרי חום עדיין קיימים. חלקם עובדים היטב, חלקם עובדים חלקים וחלקם מהווים סכנה בטיחותית של ממש. לכל אחד מהם יש את החסרונות שלו – ייבוש האוויר, זלילת חשמל בכמויות מסחריות, סכנה וחוסר בטיחות, חוסר יכולת להשאיר חלקם דולקים כל הלילה מחשש לשריפות או קצרים חשמליים ועוד.

עובדה קיימת היא שלא רק אנשים פרטיים רוכשים ודואגים למערכות הסקה בנפט כי אם גם חברות ועסקים גדולים עוברים להסקה בנפט. זה יכול להישמע משעשע אך בתפיסת החיסכון המשמעותי ולצד יכולת החימום האיכותית והבריאה עבור האנשים – מדובר ביתרון בולט.

לאחר שהבנו את היתרונות הבולטים של תנור נפט על פני אמצעי חימום אחרים כדאי להתכונן מבעוד מועד למגוון של אפשרויות. נכון כי תנור נפט כפי שהודגם הוא בעל יתרונות בולטים אך כמו כל דבר גם סופו לחוות תקלה או בעיה בשלב כזה או אחר.

כדאי להיערך מראש ולדעת פרטים של טכנאי אמין ומומלץ עבור תיקון תנורי נפט כמו הטכנאי המקצועיים של חברת א.מרכז שירות. הטכנאים של א.מרכז שירות מוסמכים ומקצועיים לתיקון וטיפול בכל מוצרי ומכשירי החשמל הקיימים בבית קטנים כגדולים בין היתר הם מתמחים בתיקון של בעיות הסקה. המחירים של החברה הם אטרקטיביים במיוחד ומאפשרים לאנשים אשר גרים לדוגמא באזור ירושלים (אזור קר מאוד) למצוא תיקון תנורי נפט ירושלים מבלי להוציא הון תועפות ועדיין לזכות להסקה וחימום איכותי וטוב לכל תקופת החורף.

פנו עוד היום לחברת א.מרכז שירות ותוכלו להנות מהשילוב המושלם בין שירות אדיב ונעים, זמינות טכנאי בכל שעה שנוחה לכם, מחירים אטרקטיביים במיוחד, אמינות ותוצאות ברמה גבוהה במיוחד.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com