בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תיקון מקרר LG

אם היינו אומרים לכם שבאמצע הקיץ הלוהט של ארץ ישראל המקרר שלכם הפסיק לקרר? אין יותר מבאס מלפתוח את המקרר כדי להוציא את החלב לקפה או לחמם איזו ארוחה טובה ולגלות שהמקרר לא מקרר והכל התקלקל.

תיקון מקרר LG

תיקון מקרר LG זה לא דבר נפוץ. כשאנו מדברים על מוצרי חשמל רציניים כמו מקרר חשוב לדעת שאתם בידיים טובות. א.מרכז שירות בעלת ניסיון של מעל 20 שנה ומעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. תיקון מקרר LG הוא רק אחד מן השירותים הרבים שלנו. כאשר ניגשים לתיקון מקרר LG חשוב לדעת מה התקלה, מה הדרך הטובה ביותר לגשת אליה וכמובן להשתמש רק בחלקי חילוף איכותיים אשר יעמדו בשורה אחת עם המקרר שרכשתם. מקרר LG הוא שם נרדף לאיכות ולכן תיקון מקרר LG עושים רק אצל המקצוענים של א.מרכז שירות.

תיקון מקרר אמנה

מקרר אמנה הוא מותג מבוקש מאוד בקרב הקהל הישראלי. מקררי אמנה מיוצרים בארצות הברית ואינם סובלים מתקלות רבות, אך מה קורה כשכן? תיקון מקרר אמנה מצריך איש מקצוע מנוסה שמכיר את המוצר. כיוון ומקררי אמנה סובלים מתקלות לעיתים רחוקות רק אנשי מקצוע בעלי ותק כמו בא.מרכז השירות יכולים לספק מענה ומשתמשים בחלקי חילוף מקוריים. תיקון מקרר אמנה אצל טכנאי חסר ניסיון יכול להסב למקרר נזק רב.

תיקון מקרר אמקור

אמקור הוא מקרר כחול לבן אשר מיוצר ממש כאן בישראל. עובדה זאת הופכת אותו לזול יותר אך הוא אינו חף מבעיות. תיקון מקרר אמקור נשמע דבר פשוט כיוון שהוא מיוצר כאן נכון? אז זהו שאמקור סגרה את מפעליה בארץ וכיום רוב חלקי החילוף אינם מקוריים. גם בתיקון מקרר אמקור חשוב להקפיד על איכות חלקי החילוף ומקצועיות הטכנאי.

תיקון מקרר בוש

בוש הינה חברה גרמנית ובהתאם לסטיגמה מוצריה מוקפדים, מעוצבים ולרוב אינם סובלים מתקלות. כמו שאר המוצרים המיוצרים בחו"ל, תיקון מקרר בוש מצריך היכרות מעמיקה ומיומנות מקצועית. מקרר הינה רכישה לטווח ארוך וחשוב לוודא שגם במקרים של תקלה אתם מפקידים אותו בידיים טובות ומיומנות.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com