בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תיקון מדיח כלים קונסטרוקטה

בעבר מי היה יכול לחשוב על אפשרות שבה אנחנו נוכל לקחת את כל הכלים המלוכלכים שאכלנו בהם, לשים במכונה שהיא למעשה כמו מכונת כביסה, לשים חומר להפעיל ולקבל את הכלים נקיים ומבריקים תוך כחצי שעה.

זה היה יכול להישמע מופרך ביותר לסבים ולסבתות שלנו אבל המדיחים כאן ואם בעבר היו מתאימים בעיקר למשפחות ולבתים מהמעמד האמיד יותר שכן יותר ויותר משפחות גם ממעמד הביניים רוכשות מדיח כלים. העובדה היא כי כיום לאור הצורך של כולם בעבודה מסביב לשעון וצרכי הילדים אנחנו במרדף מתמיד אחר חיפוש קיצור זמני מטלות הבית. אם אפשר לייבש במקום לתלות כביסה ואם אפשר להדיח את הכלים במקום לשטוף אותם ידנית.

אין ספק כי מדובר על שדרוג משמעותי לאורח החיים שלנו ברכישת מדיח כלים והשוק מעניק לנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות לבחור מתוכן. ישנם מדיחי כלים של חברות רבות אשר כל אחת זועקת להגדרתה כטובה ביותר. אנחנו יכולים לקבל המלצות אודות הדגמים המוצלחים ביותר עבורנו מאנשים הקרובים לנו אשר רכשו כבר מדיח כלים ומרוצים או לא מרוצים מהבחירה שלהם.

לרכישת מדיח כלים איכותי חשוב לעשות עבודה יסודית, אבל עבודה יותר יסודית עושים כאשר מחפשים להחזיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר למקרים של תקלות. במידה ואנחנו רוצים לבצע תיקון מדיח כלים קונסטרוקטה או כל סוג אחר, אנחנו צריכים שיהיה לנו בשליפה מהירה איש מקצוע איכותי וטוב.

חברת א.מרכז שירות הינה חברה אשר מחזיקה מלאי של אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים במיוחד אשר מתמחים בתיקון של כל מכשירי החשמל בבית לרבות מדיחי כלים. כדי לפנות אל חברת א.מרכז שירות תוכלו להתקשר לטלפון שמספרו 073-2051017 ולקבל מידע נוסף אודות השירות השונים שהחברה מציעה. אם רכשתם עכשיו מדיח כלים, מזגן, מקרר, מייבש כביסה או מכונת כביסה תוכלו ליצור קשר במקביל עם א.מרכז שירות ולשמוע על הצעות המחיר השונות, על התיקונים והטיפולים שהחברה יכולה לספק וכך במידת הצורך בהמישך נוכל להיעזר בטכנאים של החברה עבור מכשירי החשמל שלנו.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com