בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תיקון יונקרס ירושלים

תיקון יונקרס בירושלים וסביבתה

אין ספק שהחורף הירושלמי קר מאוד, ולכן יש צורך במוצרי הסקה איכותיים כפי שיש למותג יונקרס להספק. יחד עם זאת, גם מוצריה של חברה מובילה כמו יונקרס עלולים עם הזמן להתקלקל, ובמקרים אלו יש צורך בשירותי טכנאים מקצועיים של חברה מוכרת ומנוסה בתחום. כלומר, חברה כמו א. מרכז שירות הפועלת בענף כבר מעל עשרים שנה ומעניקה ללקוחותיה שירותי תיקון יונקרס הטובים, המקצועיים והאמינים ביותר שאפשר לבקש.

תיקון מקצועי ואיכותי

חברתנו מספקת שירותי תיקון יונקרס בירושלים וסביבתה, וכן מוצרי חשמל והסקה נוספים כמו מזגנים, מקררים ומכונות כביסה. הסטנדרטים הגבוהים שלנו באים לידי ביטוי בזמינות מיידית לכול קריאה, במטרה לחסוך מכם כמה שאפשר מלסבול מהקור הירושלמי. זאת בנוסף לצוות טכנאים מנוסה ומיומן בתנורי הסקה של יונקרס המתקן מוצרים עם מכשור מתקדם וחלקי חילוף איכותיים ומקוריים. כמו כן, שירותינו מצטיינים ביעילותם ואדיבותם ומסופקים עבור מחירים תחרותיים ומשתלמים במיוחד. זאת, גם במסגרות פוליסות ביטוח שאותן ניתן לרכוש גם מחברתנו.

מאפייני מערכות יונקרס

מערכת הסקה וחימום של יונקרס נחשבות לטובות בעולם ויעניקו לכם פתרון הסקה וחימום מים חסכוני, מהיר וזול. למעשה, הן יחממו את כל חללי הבית ואת המים בברזים בתוך שניות ספורות. המערכת עצמה פועלת בעזרת גז החוסך הרבה כסף בצריכת חשמל ומוריד את התלות בספקי אנרגיה חיצוניים ובהיותם מוכנים לעומסי החורף. יחד עם זאת, כמו כול מוצר חימום והסקה, טוב ככול שיהיה, עם הזמן גם מערכות של יונקרס אינן חפות מתקלות העלולות להיגרם עקב סיבות שונות. כך למשל, תקלות פשוטות במערכת יכולות לנבוע מחוסר איזון בלחץ מים, מברזי רדיאטור סגורים ומצורך בניקוז אוויר. כמו כן, יתכן שקיימת בעיה במשאבת הסחרור של המערכת או בכיוון הטמפרטורות של המכשיר. תקלות אלו ונוספות דורשות לעיתים התערבות מקצועית של טכנאי גז מוסמך, המכיר את מוצרי חברת יונקרס, כפי שחברתנו מספקת לקהל ללקוחותיה הפרטי, המוסדי והעסקי.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com