בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתקן לחימום מים בגז

מתקן לחימום מים מידי

אין ספק כי אחד הדברים הלא נעימים בחיים זה להיכנס בשיא החורף הביתה ולגלות ששכחת להדליק את הדוד ועכשיו אין מים למקלחת. כל שנותר הוא לשבת ולהמתין שדוד החשמל במקרה הטוב יתחמם בעוד כ45 דק ובמקרה הפחות טוב בעוד כשעה ורבע.

כיום ישנן מערכות מתקדמות של מתקני חימום מים מיידים אשר דואגים לאספקה של ליטרים על גבי ליטרים של מים חמים על פי דרישה.

ברגע שהברז נפתח המתקן דואג כי המים יהיו חמים, עד לסיום הצריכה. מדובר על מהפיכה בלוח הזמנים של הבית שכן מתייתר הצורך להמתין בין מקלחת למקלחת, לחוש את אי הנעימות של לחזור הביתה אחרי יום שלם ולשבת לחכות למים ועוד מצבים שגוזלים מאיתנו זמן ואנרגיות. בנוסף, סוף סוף ניתן יהיה לשטוף את הכלים במים חמים מבלי לחשוש כי זה עלול לגמור את המים עבור מי שמתקלח.

אין ספק כי מתקן לחימום מים בגז יכול להיות בעלת תועלת עצומה לחיינו. באם זה מוצר שיכול להועיל לנו ואנחנו מתעניינים בו כדאי כי נברר כמה עולה מחמם מים על גז. כל חברה כמובן משווקת את המוצר כדגם שונה עם המחיר שלו. הדרך הטובה ביותר לגלות בדברים מסוג זה היא על ידי המלצות מאנשים הקרובים לנו. אנשים שאנחנו אכן יכולים לסמוך עליהם ועל שיקול הדעת שלהם יוכלו לתרום לנו חסרונות ויתרונות של מוצרים שונים אשר בבעלותם מחברות שונות ובכך יכוונו אותנו לרכישה הנכונה ביותר.

התקנת מתקן לחימום מים בגז

החלק המסובך בתהליך הוא ההתקנה. ההתקנה היא משמעותית ביותר על מנת שכל המתקן יעבוד כמו שצריך. כדי לברר עוד על התקנת מתקן לחימום מים בגז, עלויות של ההתקנה וכו' תוכלו לפנות אל א.מרכז שירות – החברה המתקדמת והמובילה בתחום הטיפולים והתיקונים למכשירי חשמל ביתיים. החברה מחזיקה את מיטב ומירב בעלי המקצוע והטכנאים בתחום ויכולה לספק לכם מגוון של שירותי תיקונים עבור מוצרים כמו מדיח כלים, מייבשי כביסה, מכונות כביסה, מזגנים, מערכות חימום על גז, מייבשי כביסה על גז ועוד.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com