בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מעבדת תיקונים במעלה אדומים

לכל אחד מאיתנו יש מוצרי חשמל בבית. אלו יכולים להיות המקרר, מכונת הכביסה או מייבש הכביסה, המזגן, הטלוויזיה או כל מכשיר חשמלי אחר. מה לעשות, מתישהו הם מתקלקלים, וזה יכול להיות בגלל משהו שאנחנו או מישהו אחר עשה או עייפות החומר. אם אתם גרים במעלה אדומים או סביבותיה ואתם צריכים מעבדת תיקונים במעלה אדומים ולא משנה אם זה בשביל תיקון מזגנים במעלה אדומים, תיקון מייבשי כביסה במעלה אדומים, תיקון מקררים במעלה אדומים או כל מכשיר אחר, אתם מחפשים את "א. מרכז שירות" שהם מעבדת תיקונים במעלה אדומים שאין שנייה לה.

תיקון מזגנים במעלה אדומים

מעבדת תיקונים במעלה אדומים היא לא עסק שכל אחד יכול לפתוח אלא רק מי שיש לו ניסיון בתחום ויכול להציע שירותים מעולים כמו תיקון מזגנים במעלה אדומים, תיקון מייבשי כביסה במעלה אדומים, תיקון מקררים במעלה אדומים או כל מכשיר אחר. מעבדת תיקונים במעלה אדומים צריכה להיות מקצועית ולתת מענה מהיר ויעיל לכל לקוחותיה, וכן, גם להיות אמינה מספיק.

תיקון מייבשי כביסה במעלה אדומים

אס מה זה אומר "אמינה מספיק" עבור מעבדת תיקונים במעלה אדומים שמספקת שירותי תיקון מזגנים במעלה אדומים, תיקון מייבשי כביסה במעלה אדומים, תיקון מקררים במעלה אדומים או כל מכשיר אחר? אמינה מספיק זה אומר קודם כל ביצוע הערכה מקדימה והבנה של המצב, ועדכון של הלקוח בו. זה אומר שאותה מעבדת תיקונים במעלה אדומים צריכה לספר ללקוח שאין מה לעשות עם המכשיר או שהתיקון שלו יקר מידי ולא משתלם לו, אלא עדיף לו לקנות אחד חדש, גם אם היא מרוויחה על זה פחות כסף...

תיקון מקררים במעלה אדומים

אם אתם מחפשים מעבדת תיקונים במעלה אדומים ורוצים את הטוב ביותר, "א. מרכז שירות" היא מי שאתם מחפשים. בחברת "א. מרכז שירות" תמצאו צוות מקצועי מאוד עם ניסיון של שנים רבות שייתן לכם מענה לכל בעיה, מענה מקצועי ומקיף ובעיקר אמין. הכל שקוף והכל ברור ויש רצון ברור לתת ללקוח את הטוב ביותר.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com