בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מכונות כביסה


כאשר אתם מתקשרים עם חברה ותיקה, רבת מוניטין, אשר לה אלפי לקוחות בשוק הפרטי והמוסדי, אתם יכולים להיות בטוחים, כי במידה שיידרש חלק חלופי במכונת הכביסה יהיה זה חלק מקורי של יצרנית המכונה.

חלקי חילוף עם טכנאי עד הבית
שירות מהיר ואדיב בבית הלקוח אינו רק סעיף בחזון החברה או בקוד האתי שלה אלא אופן השירות כפי שהוא מתבצע מדי יום, הלכה למעשה, בבתיהם של כל הלקוחות הנזקקים לקבלת חלקי חילוף למכונת הכביסה שלהם.

כביסה נקייה
תקינות מכונת כביסה וכשירותה הן תנאים הכרחיים לפעולת כיבוס שתבטיח כי הכביסה תצא נקייה וריחנית. אם אתם חשים כי יש תקלה כל שהיא בפעילותה עוד בטרם השבתתה ואתם גרים בירושלים, מודיעין והסביבה זה הזמן להזמין טכנאי מקצועי לביתכם.

לא הכול – ודאי לא בכל תנאי- מובן מאליו. העובדה כי מכונת הכביסה שלכם פועלת היטב לאורך זמן אינה מהווה ערובה לאפס תקלות. כפי שכולנו יודעים, תקלות מתקילות אותנו במקום ובזמן הכי פחות צפויים, לכן נדרשת היערכות מבעוד מועד ויצירת קשר עם מרכז שירות שמעניק את כל סוגי התיקונים.

כאשר אתם מחפשים ספקי שירות חשובים לכם, בוודאי, המקצועיות, האמינות, המחיר, היחס וכל מה שמתמצה במושג תודעת שירות. ואכן, מודעות, אחריות ומחויבות בלתי מתפשרות לעשות כל מה שניתן  ונדרש להיעשות למען הלקוחות מניעים אותנו ומשמשים נר לרגלינו. אנחנו רואים אתכם כבני אדם עם צרכים ועם זכויות וככאלה מעניקים לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאתם זכאים ליהנות ממנו.
 
מכונת הכביסה שלכם התקלקלה? לנו יש חלקי חילוף בשבילכם!

לא תמיד הולך חלק. לפעמים הולכים כמה חלקים… יש דברים  שאי אפשר לדחות את תיקונם כאשר הם מתקלקלים. לפעמים, כאשר זקוקים לכיבוס מהיר (בעיקר בסופי שבוע, כשהבן או הבת החיילים מגיעים לחופשה) אי אפשר להיוותר בלא מענה במשך כל סוף השבוע.

א. מרכז שירות היא חברה שנותנת מענה מקצועי מהיר וכולל לכל מכשירי החשמל החיוניים שלכם. אם אתם נדרשים חלקי חילוף למכונות באזור ירושלים, מודיעין והסביבה אין סיבה להמתין עד שמי מהטכנאים של חברה כל שהיא יואיל בטובו להתייחס לפנייתכם. בא. מרכז השירות תקבלו מענה מיידי ותיקון בו ביום, לרבות בשעות המאוחרות.
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com