בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מכונות כביסה


טכנאי זמין בכל עת
על מנת לצמצם את ההוצאות הרבות הכרוכות בתיקון מוצרי חשמל, תוכלו לערוך ביטוח כולל לכלל מכשירי החשמל, כך שכל טיפול שיידרש ייעשה  במסגרת פוליסת הביטוח.

מי מכם שנותר מימיו עובד עצות וחסר אונים מול מכונת כביסה שהתקלקלה לפתע, ודאי יודעים עד כמה חשובים  נגישות וזמינות של איש מקצוע שיבצע תיקון בביתכם. במרכז השירות שלנו מסירים מכם דאגה ומעבירים אותה אלינו, כמו גם את האחריות המלאה על טיב התיקון ואיכותו, הבאים לידי ביטוי בתעודת אחריות שנמסרת לכם בסיום העבודה.

תחת קורת גג אחת תוכלו לקבל את כל השירותים הנדרשים לתפעול תקין של מכשירי החשמל שלכם. חברה המספקת לכם טכנאים שיודעים לתקן במהירות וביעילות מכונות כביסה, מקררים, מזגנים ושאר מוצרי חשמל נדרשים וחיוניים מאין כמוהם עושה זאת מזה שנים רבות מתוך תפיסת מחויבות עמוקה כלפי הלקוחות.

מלים רבות, חמות ומחמיאות שמרעיפים עלינו לקוחות בגמר התיקון רק מחזקות אצל נציגי השירות שלנו את תחושת האחריות והמחויבות ללקוחות, אשר בוחנים אותם בכל פעם מחדש (וטוב  שכך!) וגורמים להם להצדיק את היותם ראויים לאמון הלקוחות ולבחירתם בא. מרכז שירות כחברה המספקת שירות תיקונים, חלקי חילוף וכל מה שמאפשר את פעילותם התקינה והרצופה של מכשירי החשמל הביתיים.
 
תיקון מכונת כביסה בביתך! זה אנחנו…
זה קורה בזמן הכי פחות מתאים, כאשר הכול הולך הפוך, הסבלנות פוקעת והעצבים מרופטים. זה קורה כאשר לפנינו הר של כביסה מלוכלכת ואנחנו מתכננים להפעיל את מכונת הכביסה בסבבים אחדים. הן כמובן עלולות להתקלקל. מתי? בזמן הכי פחות מתאים.

כשרוצים טכנאי טבעי שפונים אל המומחים. א. מרכז שירות, חברה המציעה ומספקת מגוון שירותים למוצרי חשמל, היא הכתובת הטבעית שלכם.

אנחנו מציעים לכם יותר מ-20 שנות ותק וניסיון במתן שירותי תיקונים וחלקי חילוף מקוריים לחברות גדולות ולבתי אב פרטיים. 

טכנאי מכונות כביסה בירושלים, מודיעין והסביבה עומדים לרשותכם ולשירותכם בכל עת – פשוטו כמשמעו: לא תידרשו להמתין שעות ארוכות. תיקון המכונה הוא שירות שמוענק לכל דורש בירושלים, במודיעין וביישובים הסמוכים להם באופן מקצועי, מהיר ואדיב.
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com