בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מייבש כביסה מחיר

מייבש כביסה יתרונות ועלויות

מייבש כביסה הוא אמנם מוצר צריכה אשר איננו חובה בכל בית (להבדיל ממכונת כביסה) אבל כן ישנם בתים אשר ללא ספק לא ימצאו את עצמם מתפקדים ללא מייבש כביסה איכותי.

בבתים בהם יש יותר מילד אחד, ילד או יותר אשר נמצאים במעון או פעוטון, בית בו יש ספורטאים או בני נוער, אלו בתים אשר רצוי וכדאי להחזיק מייבש כביסה לצד מכונת הכביסה על מנת לייעל את זריזות זמני תחלופת הבגדים בבית.

מייבש הכביסה יכול להיות מתאים לכמה סוגים של פעולות וניתן לווסת בו גם את הטמפרטורה. במידה והכנסנו למייבש כמות מסוימת של בגדים ניתן להתאים במרבית הדגמים את חוזק הפעולה על פי כמות הבגדים. בנוסף ניתן להוריד את החום במידה וידוע לנו כי הכנסנו פנימה משהו רגיש. במידה ומדובר במשהו רגיש במיוחד ניתן במרבית הדגמים לשים על פעולה של אוורור בלבד והאוויר אשר יוצא לחלל המייבש איננו חם.

כן, מאז הימים שהיינו תולים את הבגדים על חבל הכביסה בחוץ הרבה דברים השתנו. העולם זז בקצב אחר ואנחנו צריכים להדביק את הפערים. הילדים רוצים את הדברים כמה שיותר מהר כמה שיותר מיידי ואנחנו לומדים יחד איתם כיצד לבצע זאת גם בתנאים שלנו. רכישה של מייבש סך הכול יכולה להועיל ולהיטיב עם הבית ויתרון נוסף הוא כי מדובר בפעולה כל כך פשוטה לעומת תלייה שניתן ללמד ילדים להעביר מן המכונה אל המייבש את הבגדים וללחוץ על כפתור ההפעלה. שכן להבדיל ממכונת כביסה לא צריך להכניס שום חומרים.

מחיר מייבש כביסה לא חייב להיות יקר וכיום ניתן למצוא דגמים איכותיים ונהדרים במחירים אטרקטיבים במיוחד. בחיפוש אחר מייבש כביסה מחיר הוא באמת שיקול חשוב לצד האיכות ויצרנית הדגם של המייבש.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com