בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מחמם מים


גרים בירושלים? צריכים טכנאי? אנחנו בדרך!
טכנאי הסקות יוכל לתת לכם מידע והצעת מחיר תיקונים שונים שעשויים להידרש במשך הזמן. כאשר מחמם גז מצריך תיקון, איש מקצוע המתמחה בכל סוג של תיקון הסקות יוכל לתת לכם מענה. יצוין, כי על פי רוב, אורך חייהם של מחממי מים רב יותר מאשר של מערכת הסקה חשמלית. משך הזמן שבין  תיקון אחד למשנהו הופך את העלות (היקרה יותר מאשר תיקון דוד חשמל) לסבירה בהחלט. אנחנו  יכולים להתחייב לעשות את המיטב על מנת לספק לכם שירות מקצועי בכל עת שתיזקקו לו. לרשותכם ולשירותכם, תושבי הבירה וסביבתה (מודיעין, מעלה אדומים, מבשרת ציון וכד'), טכנאי הסקות שלנו ייתן מענה מהיר ויסודי.

תקלות בלתי נמנעות אבל לעתים רחוקות
אחת הסיבות להיווצרות תקלות במחממי מים בגז היא הצטברות אבנית על מחליף החום של המכשיר. מומלץ לקרוא לטכנאי גז לניקוי אבנית אחת בכמה שנים. המחיר נאמד במאות שקלים. התחזוקה השוטפת פשוטה וקלה והלכה למעשה היא אינה כרוכה בהוצאה כספית.

גם מערכת חזקה ועמידה עלולה  להתקלקל. על סמך הניסיון המר של רבים מאתנו, תקלות וקלקולים חלים בשעות הכי פחות מתאימות, לכן חשובה לא רק נגישותו של טכנאי מקצועי ואמין אלא גם זמינותו.

טיפ: כל מערכת הפועלת על גז מחייבת משנה זהירות בתפעולה. הכול יודעים עד כמה קטלנית עלולה להיות חשיפה לגז ולכן – בהתאמה- עד כמה קפדנית  וזהירה נדרשת ההתנהלות עם מערכת מחמם מים בגז.
 
מכירה ותיקון מערכות חימום מים בירושלים ומודיעין, ללא פשרות!

חברת א. מרכז שירות מפעילים טכנאים במגוון תחומים שביניהם ניתן למצוא טכנאי דודי שמש ומחממי מים, טכנאי מזגנים בירושלים, טכנאי תנורים והסקה ועוד.

מחממי מים בגז יקרים יותר בהשוואה לדוד חשמל, אם לוקחים בחשבון את שקלול עלויות המכשיר וההתקנה. עם זאת בשימוש השוטף, מחמם מים בגז משלמים בפועל רק על זמן השימוש המדויק. חשוב לדעת כי קיימים הפרשים גבוהים בתעריפיהן של חברות הגז השונות.

היתרון של חימום המים בגז הוא מיידיות השימוש בו והעדר תלות במשך הפעולה של הדוד. יש שיקולים שונים שעל בסיסם ניתן לקבל החלטה מושכלת איזו משתי המערכות עדיפה – זו הפועל על גז או זו הפועלת על חשמל. אחד השיקולים הוא עמידות המערכת, תדירות משוערת של תקלות ועלות התיקונים.
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com