בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מזגנים


בשל חשיבותם של המזגנים החברה משקיעה כל מאמץ נדרש על מנת לא להותיר אף לא בית או מוסד ציבורי אחד עם מזגן לא מתוקן.

בשל רגישותם של מזגנים יש חשיבות מרבית להתאמה מיטבית של חלקי חילוף, למילוי גז ולהתקנת תשתיות נדרשות להם בעיקר בעת מעבר מדירה לדירה, תהליך המחייב הקפדה יתרה על שלמות המזגן ועל הגנתו המלאה.

על אף הפיתוי להסתפק בחלק לא מקורי אם הוא זול יותר, חשוב לא לבחור בחלופה זו, הואיל והזול עלול להיות יקר, אם וכאשר יתברר, חלילה, כי החלק הלא מקורי אינו מתאים למזגן.

למידה על דרך השלילה, אשר הניסיון הנצבר בה מר…
יש מי שלומדים על איכותו של שירות מקצועי דווקא ולא אחת בעיקר אל דרך השלילה, לאחר שנכוו מספקי שירות לא מקצועיים אשר גבו כסף אבל לא סיפקו את התמורה לו והותירו את הלקוח ללא מענה וללא פתרון הבעיה.

אנחנו נהנים לספק כיום שירות לאנשים שיודעים להעריך שירות מקצועי ונהנים ממנו. אנחנו רואים עצמנו מחויבים לתת להם סיבה מספקת לשוב ולפנות אלינו ולראות בנו את ספקית שירות התיקונים המועדפת.

החברה משקיעה משאבים רבים על מנת להיות ראויה לאמון לקוחותיה ולבחירתם החוזרת ונשנית בה.
 
הוא חיוני בחורף ובקיץ. יש מקומות שקשה לתאר את החיים בלעדיו. אחד רוצה להדליק אותו, שני לכבותו. בחורף ובקיץ. כאשר הוא מתקלקל… עצם המחשבה על כך מקפיאה את הדם.

אבל ניתן להפשירו: חברת א. מרכז שירות לתיקון מכשירי חשמל ביתיים מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע הכוללים טכנאי מזגנים בירושלים, הנותנים לכם מענה מהיר, יסודי, המאפשר לכם לשוב וליהנות מהמזגן בחום ובקור.

אתם נהנים מביקור ראשון חינם, שבו תוכלו גם לקבל ייעוץ יסודי כיצד לתחזק את המכשירים באופן המאפשר ניצול מיטבי שלהם לאורך זמן. טכנאי החברה מכירים היטב את פעילותם של  כל מוצרי החשמל הביתיים ומתקנים אותם באופן מקצועי ביותר. כאשר נדרשת החלפת חלק- החברה  מספקת חלקי חילוף מקוריים בלבד למזגנים מתוצרתן של כל החברות.
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com