בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מדיח כלים


אם וכאשר חלה תקלה מכל סוג שהוא במדיח הכלים שלכם אתם מוזמנים לצלצל לא.מרכז השירות. בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי יגיע לביתכם נציג שירות של החברה, טכנאי מקצועי ומנוסה, עם כל הציוד הנדרש. בכל מקרה שבו יתברר כי יש הכרח להחליף חלק- יוחלף החלק המקולקל בחלק מקורי, המהווה ערובה להמשך תפקודו התקין של המדיח.  את הכלים המלוכלכים של הארוחה הבאה שלכם לא תידרשו לשטוף במו ידיכם- מדיח הכלים המתוקן יעשה עבורכם את העבודה המלוכלכת ויוציא לכם את הכלים נקיים ומצוחצחים.

לאחר כל תיקון תקבלו תעודת אחריות המהווה ערובה למקצועיות ולאחריות הבלתי מתפשרות של החברה ושל נציגה.

ניסיון ממושך בשוק המוסדי ובשוק הפרטי והיכרות עם כל סוגי המכשירים מאפשרים לטכנאי החברה לאתר במהירות את התקלה ולתקן אותה באופן מקצועי ויסודי. החברה עובדת עם יבואניהן של היצרניות הגדולות ורבות המוניטין בשוק מוצרי החשמל- במותגים בעלי שם עולמי.

הצעה שלא מומלץ לסרב לה…
הניסיון המצטבר של רבים מאתנו מלמד – בדרך הקשה- כי ככל שרב יותר מספרם של מכשירי החשמל בביתנו, כך התלות שלנו בהם גוברת וממילא גם בכשירותם.  היות שמכשירים עלולים להתקלקל בכל עת, ללא התראה מראש, בשביל השקט הנפשי שלכם מומלץ לעשות הסכם שירות שנתי שמוצע לכם בחברתנו במחיר של 30 ₪ לחודש בלבד. אתם עתידים להיווכח בכדאיותו ובתועלתו כבר לאחר הקלקול כלומר התיקון הראשון של המכשיר הראשון שצפוי להתקלקל.

אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן לתיאום ביקור של טכנאי מטעם החברה בביתכם ללא כל עלות. תוכלו לנצל את ביקורו בין השאר לייעוץ על אודות תחזוקה חסכונית ונאותה של מכשירי החשמל, שימוש מושכל, זהיר ובטיחותי בהם ועוד.

ריכוז כל הפעילות שלכם בנושא מכשירי חשמל ביתיים במרכז שירות המציע לכם כל מה שאתם עשויים להיזקק לו בנושא זה מייתרת את הצורך לשבור את הראש בכל פעם כאשר אתם נתקלים בבעיה.

לקוחות רבים מעידים על חיסכון של כסף רב מאז ערכו ביטוח במסגרת א.מרכז השירות. הערך המוסף של היותם לקוחות קבועים אף הוא לא יסולא בפז: הייעוץ המקצועי השוטף שהם מקבלים מקל עליהם בבחירת סוג המכשיר החשמלי המתאים להם ביותר.
 
תחת קורת גג אחת –  פיזית וניהולית כאחד- אתם נהנים ממוצרים ומשירותים המוענקים לכם באופן מקצועי במחירים תחרותיים, אטרקטיביים ואולטימטיביים. ניתן לחייג אל א.מרכז שירות למכירה, התקנה, תיקונים וחלפים של מוצרי חשמל ביתיים ומזגנים על ידי טכנאים מומחים.

התלות המלאה והמוחלטת שלנו במוצרי חשמל ביתיים, ודאי באלה מהם שהשימוש בהם הוא שוטף ותכוף, לא מאפשרת לנו להיוותר ללא שירות תיקונים שיוכל לתת לנו מענה מהיר.

נגישות וזמינות של טכנאי שירות של מרכז גדול ומקצועי  נותן מענה מיטבי למי שכל נורה שרופה מותירה אותם אובדי עצות וחסרי אונים.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com