בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

טכנאי מזגנים מומלץ

בעלי מקצוע והמלצות עליהם

לאנשים רבים קשה לבטוח בבעלי מקצוע היום אשר צריכים להיכנס לביתם. אנחנו רואים בעיקר כי נשים ואנשים מבוגרים חוששים להזמין בעלי מקצוע מחשש ש'יעבדו' עליהם, לא יאמרו להם את האמת ויגבו מהם מחירים מופקעים על דברים שעולים פחות או שלא צריכים בכלל להיות מתוקנים.

אין ספק כי בתחום של בעלי מקצוע אין דבר חזק כמו המלצה אמיתית מאדם שאנחנו מכירים. כאשר אנחנו מחפשים לדוגמא טכנאי מזגנים מומלץ אנחנו צריכים לשמוע מכמה אנשים שאנחנו מכירים באופן אישי כי אותו טכנאי מזגנים היה אצלם ושהוא תפקד בכל הרמות החשובות – נתן בשקיפות את המצב לפני תחילת העבודה, היה אדיב ונעים לאורך הדרך וגבה מחיר סביר בהתאם לזמן העבודה והחלקים הנדרשים. במידה ויש לנו המלצה כזאת מאדם שאנחנו באמת מכירים אין ספק כי מדובר בטכנאי מזגנים שאנחנו נרצה להזמין לביתנו.

מזגנים הם אחד המוצרים השמישים ביותר כיום בבית של האדם הממוצע הישראלי ולתקלות במזגן יכולים להיות מגוון של הסברים. מפה נובעת החשיבות של אמינות הטכנאי – ישנם מצבים כי מדובר בסך הכול בפילטר מלוכלך, סתימה בצינור הובלת המים לבחוץ, לכלוך שהצטבר על המנוע, בעיה בטמפרטורה הפנימית של המזגן או חוסר בגז. דברים כאלה הם פעוטים ובאמת אמורים לעלות לא הרבה כסף. טכנאי מזגנים אמין ביותר יאמר לכם את הדברים מראש ויגבה על כך בהתאם. כמובן כי הוא יכול ומקובל לציין כי גם אם הבעיה פעוטה במיוחד הוא עדיין דורש תשלום על ביקור וזה נהוג וסביר כל עוד הוא עדכן אותנו מראש.

חברת א.מרכז שירות

א.מרכז שירות הינה חברה אשר פועלת בתחום של תיקונים ומעבדות תיקונים בכל סוגי מכשירי החשמל שיש לכם בבית. כדי לברר אודות טכנאי מזגנים מומלץ ניתן ורצוי ליצור קשר עם חברת א.מרכז שירות ותוכלו לקבל מידע נוסף בנוגע לשירותים השונים של החברה.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com