בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

טכנאי מזגנים מומלץ במודיעין

מזגנים ככלי הכרחי למחייה בישראל – (ומה קורה כאשר הם מתקלקלים)

מזגנים הם אחד המוצרים השימושיים ביותר במדינת ישראל בעיקר בעונת הקיץ. הקיץ הישראלי הוא חם ומלא לחות ואנשים רבים סובלים מהחום ומההזעה הנגרמת מהלחות הגבוהה. מכיוון שאנחנו ברמה פזיולוגית ואקולוגית לא חברה שבנויה להתמודד היטב עם חום מרבית הבתים בישראל מחזיקים מזגנים בכמה וכמה חדרים בביתם.

מה קורה כאשר אנחנו מתגוררים באזור מודיעין והמזגן החליט לשבוק חיים? אנחנו צריכים למצוא טכנאי מזגנים מומלץ במודיעין.

טכנאי מזגנים אמין והגון צריך להגיע וראשית כל לבדוק את הדברים מבלי לגבות דבר. במקרים מסוים הוא יכול לומר מראש כי הוא גובה מחיר בסיס אודות ביקור אך זה חייב להיאמר לפני הגעתו לבית הלקוח.

לאחר בדיקה שלו הוא צריך לעדכן את הלקוח באופן מדויק מה הבעיה – ייתכן כי יש רק חוסר של גז, ייתכן כי אחד החלקים התקלקל, ייתכן כי מדובר בסתימה חיצונית של הצינורות ושל המנוע מחוץ לבית ועוד כמה וכמה אפשרויות.

בסופו של דבר במידה ויש לנו מזגן ישן במיוחד אנחנו יכולים לבחור אם הערכת עלות התיקון של המזגן הקיים משתלמת לנו לעומת למכור אותו ביד 2 ולרכוש מזגן חדש לחלוטין. שיקול נוסף לרכישת מזגן חדש במידה והתקלה אמורה להיות יקרה, היא העובדה כי כיום קיימים מזגנים עם דירוג אקולוגי גבוה בהרבה ממה שהיה בעבר. המשמעות היא כי אנחנו נחסוך הרבה יותר בחשמל ונועיל יותר לסביבה.

בסופו של דבר השיקולים הם רבים האם לתקן את המזגן או להחליפו, מה שחשוב הוא באמת למצוא טכנאי מזגנים מומלץ במודיעין ואת ההמלצות אפשר למצוא בקריאה באינטרנט, פורומים בפייסבוק או קבלת המלצות מחברים ושכנים בקהילה.

מרכז שירות הינה חברה של תיקונים ושירותי מעבדה עבור מוצרי חשמל ביתיים. במידה ואתם מתגוררים באזור מודיעין או בכל מקום אחר וברצונכם לחפש טכנאי מזגנים מומלץ במודיעין תוכלו לפנות אל מרכז שירות ולקבל מידע נוסף אודות שירותי התיקונים שהם מבצעים.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com