בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

טכנאי יונקרס ירושלים

הזמנת טכנאי יונקרס בירושלים

גרים בירושלים? התקלקלה לכם מערכת היונקרס וקר וגשום בחוץ? מעוניינים לרכוש ולהתקין מערכת יונקרס מתקדמת בביתכם? חברת א. מרכז שירות המנוסה והמוכרת תספק לכם טכנאי גז יונקרס בירושלים במהירות ויעילות בכול מועד מבוקש. מדובר בצוות טכנאי גז מוסמכים ומנוסים המכירים היטב את מערכות החימום וההסקה של יונקרס, אשר יספקו לכם שירות מקצועי ואדיב עבור מחיר משתלם וכדאי במיוחד עם תעודת אחריות כוללת.

אודות מערכות יונקרס

רבים מתושבי ירושלים וסביבתה בוחרים ובצדק לחמם את ביתם עם המערכות המתקדמות והאיכותיות של ינוקרס. מדובר במערכות העומדות בכול דרישות תווי התקן, מיוצרות באופן איכותי ובטוח, פועלות עם גז ומוצעות כמערכות לחימום מים וכמערכות להסקת בתים. בנוסף, מערכות אלו קלות ופשוטות לשימוש והן חוסכות בהוצאות החשמל . יחד עם זאת, איכותיות ככול שיהיו, מערכות אלו עלולות עם הזמן להתקלקל ויש לתקנן בעזרת טכנאי גז מוסמך ומנוסה כפי שיש לחברתנו להציע.

חשיבות מקצועיותו של טכנאי הגז

חשוב להבין כי גז המשמש במערכות של יונקרס הינו חומר מסוכן ובידיים לא אמונות עלול להתלקח או להתפוצץ. לכן, בין אם מדובר בהתקנת מערכות יונקרס או תיקונן, חשוב שהן יבוצעו רק על ידי טכנאי גז מוסמך נושא רישיון מטעם משרד האנרגיה והמים. הטכנאים שחברתנו מספקת נושאים גם בידע וניסיון רב בתחום, ופועלים מתוך אחריות ומודעות גבוהה לכול נושאי הבטיחות הנדרשים בעת עבודה עם מערכות גז.

שירות מקצועי, יעיל ואמין

עמנו תוכלו להזמין טכנאי גז יונקרס בירושלים בכול שעה ומועד שנוחים לכם, לרבות קריאות חירום מיידיות. אל ביתכם יגיע טכנאי הסקה בגז מיומן ובעל ניסיון רב שנים בתחום, אשר יזהה את הבעיה ויפתור אותה באופן מהיר, יעיל ובטוח. השירות יאפשר לכם לעבור את יתרת החורף בחמימות ובנעימים, בידיעה שעל כול צרה שלא תקרה במערכת היונקרס שלכם אנו שם לצדכם עם מענה מיידי, אדיב ומקצועי.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com