בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חנות מוצרי חשמל יד שניה

חנות מוצרי חשמל יד שנייה מומלצת

מחפשים חנות מוצרי חשמל יד שנייה? כדאי שתכירו את חברת א. מרכז שירות הפועלת בשוק מוצרי החשמל כבר מעל לעשרים שנה. חברתנו מוכרת ומשווקת מוצרי חשמל יד שנייה נבחרים ומגוונים של החברות המובילות בעולם, אשר עברו בדיקה וטיפולי מעבדה מקצועיים המבטיחים את איכות המוצר ותפקודו.

הביקוש למוצרי חשמל יד שנייה

מסתבר שבמדינת ישראל קיים שוק גדול עבור מוצרי חשמל יד שנייה. הביקוש נובע מסיבות ושיקולים שונים ומתפשט לכול פלחי האוכלוסייה. במציאות בה אנו חיים בה מחצית מהאוכלוסייה אינה גומרת את החודש, ולכן רכישת מוצר חשמלי חדש כמו מכונת כביסה או מקרר יכולה להיות הוצאה כבדת משקל. מכאן שבמקרים רבים בהם מוצר חשמלי שבק חיים בדיוק כשנזילות חשבון העובר ושב נמוכה, עדיף לרכוש מוצר יד שנייה. בנוסף, בעלי עסקים רבים מחפשים מוצרי חשמל משומשים עבור העסק, המשרד, המוסך או המפעל שלהם. כמו כן, מוצרי יד שנייה נדרשים על ידי לקוחות צעירים רבים, כדוגמת סטודנטים המבקשים לרכוש מוצרים לדירה מרוהטת, משפחה צעירה שרכשה דירה ולא נשאר לה מספיק תקציב למוצרי חשמל חדשים, או בן משפחה צעיר שרוצה יחידת דיור נפרדת עם מקרר, תנור ומיקרוגל משלו. בנוסף, מוצרים אלו מבוקשים על ידי עולים חדשים, משפחות חד הוריות או משפחות מרובות ילדים.

מוצרי חשמל יד שנייה איכותיים

אם אתם חושבים שמוצרי חשמל יד שנייה הינם מוצרים ירודים באיכותם ורמתם, דעו שטעות בידכם. על ידי רכישת מוצרים אלו ממקור אמין ומקצועי כמו חברתנו תוכלו לזכות במכשירי חשמל משומשים תקינים ואיכותיים. את המוצרים אנו מקבלים ממקורות שונים לרבות מוצרים חדשים שהושלכו עקב מעבר לדגמים חדישים יותר. כמו כן, כול המכשירים שאנו מוכרים עוברים במעבדה שלנו הליכי בקרת איכות קפדניים טרם הם מוצעים למכירה, וכך אנו מבטיחים את היותם מוצרים המתפקדים באופן הטוב ביותר.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com