בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חלקי חילוף למיקרוגל

חלקי חילוף למיקרוגל עם תיקון מקצועי

א. מרכז שירות עבור מוצרי חשמל ביתיים מעניקה פתרון מקצועי ואמין עבור תיקון של מיקרוגל, המבוצע באופן מהיר ויעיל עם חלקי חילוף מקוריים של היצרניות המובילות בעולם, כדוגמת חלקי חילוף למיקרוגל שארפ. העבודות מבוצעות על ידי טכנאי חשמל מנוסים, מיומנים ואדיבים ומסופקות עבור מחיר משתלם עם תעודת אחריות כוללת. בנוסף, אנו מספקים שירותי תיקונים ופוליסות ביטוח למוצרי חשמל והסקה נוספים בבית, לרבות מזגנים, תנורי הסקה, מכונות כביסה ומקררים.

מאפייני תנור מיקרוגל

תנור מיקרוגל הינו מכשיר חשמלי הפועל באמצעות גלים אלקטרומגנטיים קצרים, שעוברים דרך המזון וגורמים לחימומו על ידי ספיגת אנרגיה של מרכיביו השונים כדוגמת סוכרים, שומנים ומים. מוצרים אלו הפכו לחלק אינטגראלי בכול מטבח מודרני באפשרם בישול והפשרה מהירה של סוגי מזונות שונים, וכך להתמודד בהצלחה עם קצב חיים מהיר ומיידי. חשוב לציין כי מכשירים אלו ניתנים לתיקון באופן מהיר ויעיל על ידי חברתנו בעזרת חלקי חילוף מתאימים ואיכותיים. כמו כן, חשוב לזכור שאסור לנסות לתקן מכשירים אלו לבד או על ידי גורם שאינו מקצועי ואמין. זאת מכיוון שתנור מיקרוגל בידיים לא אמונות הינו מכשיר מסוכן הפולט קרינה. עקב מאפיינים אלו חשוב לבדוק פעם בשנה את תקינות המכשיר ואת היותו נטול לדליפות על ידי טכנאי מטעמנו.

מעבדת תיקונים מקצועית

חברתנו מפעילה מעבדת תיקונים מקצועית המספקת מענה איכותי ומהיר עבור מוצרי חשמל וכרטיסים אלקטרוניים רבים, לרבות מכשירי מיקרוגל לא תקינים. שירותינו כוללים את איתור הבעיה בעזרת צוות טכנאים מהשורה הראשונה, וטיפול בה באמצעות ציוד מתקדם וחלקי חילוף למיקרוגל מקוריים. המעבדה מספקת את שירותיה גם בבית הלקוח, אליו יישלח איש מקצוע עם כול הציוד והחלקים הנדרשים. שירותים מתקדמים אלו המוצעים עבור מחירים משתלמים יחזירו את מכשיר המיקרוגל הישן שלכם לתפקוד, ויחסכו לכם את הכסף והטרחה באיתור ורכישת מוצר חדש.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com