בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חלקי חילוף למזגן LG

שירותי מכירת והתקנת חלקי חילוף למזגן lg

חברת א. מרכז שירות מספקת שירותי תיקון והחלפת חלקים עם טכנאי מזגנים מוסמך לכול סוגי המזגנים המובילים בשוק, לרבות מזגני אמקור, תדיראן, טורנדו, אלקו ואלקטרה. כמו כן, החברה מספקת חלקי חילוף למזגני lg המוצעים לצד שירות מקצועי ואמין עבור מחיר משתלם במיוחד ועם תעודת אחריות כוללת.

איכותם של מזגני lg

מזגנים של חברת lg מיוצרים על ידי ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית LG, אשר מתמחה בייצורם של מכשירי חשמל לשימוש יומיומי. בין המוצרים המובילים של החברה עומדים המזגנים שמסופקים כמערכות מיזוג ביתיות ומסחריות. וזאת כמוצרים איכותיים, פשוטים לשימוש ובעלי חזות מעוצבת ועכשווית. החברה מציעה מגוון דגמי וסוגי מזגנים לרבות מזגן עילי, מזגן מפוצל, מזגן מיני מרכזי ומערכות אינוורטר.

חשיבות חלקי חילוף מקוריים למזגן

חשוב לדעת כי כמו כול מוצר חשמלי מורכב, כך גם מזגנים של lg עלולים להתקלקל ולהידרש לחלקי חילוף מתאימים. חשוב לציין כי על מנת שחלקי חילוף למזגן של lg יבצעו את העבודה כראוי ויסייעו בהחזרת המזגן לעבודתו התקינה, הם חייבים להיות מקוריים של החברה. כלומר, חלקים מקוריים כפי שאנו מספקים המותקנים על ידי טכנאי מוסמך ומיומן, אשר מבין את הבעיה ויודע כיצד לפותרה על הצד המדויק, היעיל והטוב ביותר. אמנם עלותם יכולה להיות יותר גבוהה משל חלקים לא מקוריים, אולם איכותם ויכולתם לספק מענה מדויק לצרכי המזגן הופכים את ההשקעה בהם לכדאית במיוחד.

תיקון מזגני lg עם טכנאי מוסמך

כאמור, לצד חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים של מזגני lg, עבודת התיקון וההחלפה של המכשירים מבוצעת בעזרת טכנאי מזגנים מוסמכים ומקצועיים. לטכנאים שלנו יש את כול הידע, הניסיון והכלים על מנת להבין את תפקודו המכאני, החשמלי והאלקטרוני של המזגן, ולספק פתרונות מיידיים ומדויקים לכול בעיה באופן מקצועי ויעיל, אשר יבטיח את תפקודו התקין לטווח הארוך.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com