בס"ד

02-652-80-22

print2, print, printer

הסדנא 5, תלפיות ירושלים

074-76-794-76

phone6, phone, contact, telephone, support, call
location6, location, map, marker, pin

am.shrut10@gmail.com

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

שירות תיקונים

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חלקי חילוף למזגן אמקור

חלקי חילוף למזגן אמקור – מקוריים ואיכותיים

התקלקל לכם המזגן? נדרשים לחלקי חילוף למזגן אמקור? לנו בחברת א. מרכז שירות יש את המענה המדויק והטוב ביותר עבורכם. המענה מבוסס על מערך שירות מהיר, יסודי וזמין, ועל טכנאים מקצועיים ומוסמכים המצוידים בחלקי חילוף איכותיים ומקוריים ייעודיים למזגני אמקור.

הצורך בהחלפת חלקים במזגן

מזגן הינו אמצעי קירור והסקה הנחוץ לנו בכול ימות השנה, בין אם בימי הקיץ החמים והלחים או בימי החורף הגשומים והקרים. המזגנים עצמם הינם מכשירים חשמליים המשלבים מכאניקה ואלקטרוניקה ונעזרים בגז לצרכי הסקה ומיזוג. כפועל יוצא מכך, מדובר במכשיר מורכב ורגיש המועד לתקלות, ולכן רבים משקיעים במזגן איכותי כפי שלחברת אמקור יש להציע. ואולם, גם מזגנים איכותיים נוטים עם הזמן לתקלות. במקרים אלו עקב התלות הרבה במזגן אנו נדרשים למענה מיידי ואיכותי המבטיח תיקון מהיר, יעיל ועמיד של המזגן. זהו המענה שחברתנו מספקת עם חלקי חילוף מקוריים של אמקור ועבור מחיר משתלם, עם שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש.

שירות מקצועי ויעיל

שירותי תיקון מזגני אמקור והחלפת חלקים עבורם מבוצעים על ידי טכנאי מוסמך, וכוללים גם ייעוץ מקצועי לתחזוקה של המזגן ומוצרי חשמל נוספים בביתכם כדוגמת מדיחי כלים, מכונות כביסה ומקררים. במהלך הביקור יזהה הטכנאי את הבעיה במזגן ויפעל לתיקונה בעזרת חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים, כדוגמת פילטר למזגן, שלט, תרמוסטט ומדחס. כול זאת עם התאמה אופטימאלית של חלק החילוף למזגן לצד פעולות נחוצות נוספות, כדוגמת מילוי גז או התקנתן של תשתיות בעת מעבר מדירה אחת לאחרת. חשוב לציין שלמרות שמחירם של חלקי חילוף לא מקוריים הינו יותר זול, מומלץ שלא להתפתות לאפשרות זו אשר לא אחת אינה מתאימה למזגן ועלולה לגרום לתקלות חוזרות או לנזקים נוספים במערכת המיזוג.

מתי כדאי לתקן מזגן אמקור

השאלה מתי כדאי להזמין את שירותינו כדי לתקן מזגן אמקור, או לחלופין מתי כדאי להחליפו במוצר חדש, מורכבת ממספר שיקולים שלגביהם תוכלו להתייעץ עמנו. מדובר בשיקולים כדוגמת גיל המזגנים, מצבם הטכני ועלות התיקונים השנתית הנדרשת עבורם.
 
 


מרכז השירות המוביל 
לתיקון מוצרי חשמל ביתיים

להזמנת שירות מהיר באיזור 
ירושלים והסביבה חייגו
074-76-794-76
או מלאו את הטופס

שירות תיקונים

מידע שימושי

מאמרים

צור קשר

להזמנת שירות מהיר מלאו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 

 

א. מרכז שירות | רח' הסדנא 5, תלפיות, ירושלים | 074-76-794-76 | am.shrut10@gmail.com