האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-5851919
ליחצו לחיוג מהיר

ביטוח למוצרי חשמל

בעלות חודשית של
30
רק
ביטוח מוצרי חשמל
  • עלות חודשית נמוכה
  • חסכון כספי
  • שירות ללא פשרות
הסכם שירות

רוצים ראש שקט? התקשרו כעת ורכשו ביטוח מוצרי חשמל 073-2051017

כשם שמנעול אינו הופך את הפריצה לבית או לעסק לבלתי אפשרית, כך בהשאלה, ביטוח מוצרי חשמל אינו מחסן אותם מפני תקלות וקלקלולים אבל הוא מבטיח כי בעליהם יפוצו בגינם.

מוצרי חשמל, לרבות האיכותיים שבהם, צפויים להתקלקל בשלב כל שהוא (מניסיוננו, אנחנו למדים כי תקלות קורות בזמן הכי פחות מתאים…). ביטוח המכשירים הוא חלק בלתי נפרד מקנייתם. א מרכז שירות מספקת שירותי תיקונים וביטוחים שנתיים למוצרי חשמל לתושבי ירושלים, מודיעין והסביבה. נציגי השירות שלנו מנוסים ובקיאים בתיקון תקלות במכשירי חשמל של החברות הגדולות והמפורסמות בשוק, בעלי שם עולמי.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר לתיאום מועד לביקור וייעוץ – חינם! ללא כל התחייבות שהיא. בביתכם, כמשוער וכצפוי, מכונת כביסה, מייבש, מדיח כלים, מקרר, תנור אפייה, תנורים, הסקות, מחממי מים בגז, מזגנים ועוד … מכשירי חשמל חיוניים, אשר אינכם מסוגלים לתאר לעצמכם שגרת חיים בלעדיהם.

אכן, מה בשטוח – ביטוח

במרכז השירות מוצע לכם שירות מקצועי, אמין, מהיר, ובעיקר ללא דיחוי. טכנאי מזגנים בירושלים והסביבה יתייצב בביתכם בשעה הנוחה והמתאימה לכם, כדי להתחיל בו במקום ובו בזמן תיקון מכשיר חשמל. טכנאי מזגנים בירושלים יאפשר לכם ליהנות ממזגן אשר חדל לפעול לפתע בו ביום; טכנאי מכונת כביסה בירושלים יאפשר לכם לא להיתקע עם מדי הצבא של בנכם החייל דווקא בסוף שבוע, כשהוא בא לחופשה. מערך הטכנאים, הניסיון וחלקי החילוף מאפשרים לנו לספק לכם ביטוח למוצרי החשמל שברשותכם.

אם אתם רוצים לישון בראש שקט ולהתעורר ולהיות ערניים ושקטים במשך כל שעות היום, חשוב שתגנו על מוצרי החשמל הרבים שבביתכם מבעוד מועד. החברה מספקת שירות תיקונים במסגרת פוליסת הביטוח, מה שעשוי להוזיל באופן משמעותי את העלות הכוללת של המכשירים ולהפוך את הקשר הרצוף עם החברה לכדאי ומשתלם במיוחד עבורכם.

בסיום כל תיקון ניתנת ללקוח תעודת אחריות, שבה מעוגנת חובת החברה לתת מענה לכל תקלה העלולה להתרחש במסגרת האחריות. ובכלל, שירות מקצועי ואנושי ללא תחרות במחירים תחרותיים הוא אחד הגורמים היותר מהותיים והיותר משמעותיים לשביעות רצונם של אלפי הלקוחות של החברה, אשר מכתבי התודה החמים והמחמיאים שלהם נותנים לנו כוח ומחזקים את האמונה כי אנחנו פועלים עבורם ללא לאות ועושים זאת בדרך הראויה והנכונה.