האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-6528283
ליחצו לחיוג מהיר

המזגן התקלקל?המידע שהכנו יחסוך לכם כסף

במשך כל ימי השנה מהווה המזגן חלק בלתי נפרד מחיינו, כשהמזגן מתקלקל בקיץ או בחורף מדובר בחוויה לא נעימה אשר פוגעת בשגרת חיינו. נכון שהתקלה במזגן מעיקה ויש צורך מיידי להזמין טכנאי מזגנים, אך לפני שתעשו זאת נציג לכם את התקלות הנפוצות במזגן. בעזרת שיעורי הבית הנכונים תוכלו להכיר את סוגי התקלות וטווחי המחירים הקיימים בשוק.

 

הכנת שיעורי בית
במקרים רבים טכנאי המזגנים ידבר במושגים מהשפה שלו, כיוון שלרבים מאיתנו מדובר במושגים אשר אין  לנו מושג מה הם אומרים, הדבר מאפשר למתקיני מזגנים לא אמינים לנצל את חוסר הידע ולגבות מאיתנו מחיר מופקע.
אל תחששו ואל תתעצלו, למי שאינו מבין במזגנים, ניתן כיום באינטרנט לקרוא הסברים רבים על תפעול והרכבה של מערכות למיזוג אוויר, זאת יחד עם הסברים ומידע על תקלות נפוצות. ברגע שתגיעו עם הידע הנחוץ, לא רק שתרגישו בנוח יותר, אלא תצמצמו משמעותית מצב בו איש מקצוע יוכל לתת לכם מחיר שהוא גבוה מדי ממה שנהוג בשוק.

 

ניסיון מקצועי
על מנת שתיהנו משירות מקצועי ויעיל, חשוב כי יגיע אליכם טכנאי מזגנים בעל ניסיון. טכנאי בעל ניסיון ידע לתת מענה איכותי ומהיר גם על התקלות המורכבות ביותר, כך הוא יבטיח לכם פתרון ארוך טווח לבעיה. מומלץ כי איש המקצוע שתבחרו יהיה טכנאי מורשה מטעם היצרן, טכנאי מורשה בעל ניסיון ידע לספק לכם את המענה המקצועי והמהיר לו אתם זקוקים. במידה ויש לכם אחריות על המכשיר, חשוב להציג אותה, במידה ויש עוד אחריות על המכשיר, במקרים רבים התיקון יתבצע במסגרת האחריות.

 

עלויות הטכנאי ותקלות נפוצות
בצעו השוואות מחיר, חשוב מאוד לקבל מידע ולהבין מה העלויות הכרוכות בתיקון, הדבר ימנע אי הבנות ויאפשר לנו להיות דרוכים במידה והטכנאי ימסור מחיר גובה מדי ביחס להשוואות המחיר שביצענו. במקרים רבים עלות התיקון של מזגן היא גבוהה ואינה משתלמת, יכול להיות שישתלם לכם לרכוש מזגן חדש ולבצע התקנה. אם תערכו את ההשוואות הנכונות תדעו איפה אתם עומדים, כך תדעו מה משתלם יותר, תיקון המזגן או החלפתו.
מגוון התקלות אשר יכולות לפגוע במזגן הוא רחב, אך ישנן תקלות נפוצות שמחירם מוערך במאות שקלים. תקלה מאוד נפוצה היא מזגן אשר שגורם לקצר חשמלי, במצב זה, הבעיה נובעת בגלל חוטים שרופים או כבל שחוק. על תקלה זו, ברוב המקרים תשלמו בין 400 ל-450 ₪. תקלה אפשרית נוספת אשר נחשבת לתקלה קשה יותר, היא מאוורר או מדחס שנפגם, תיקון התקלה  ינוע בטווח מחירים של 950-1100 ₪. תקלה מאוד נפוצה במזגן היא חוסר של גז במזגן, על תיקון שמסתכם במילוי גז למזגן תשלמו כ-400 ₪.  במידה והבעיה במדחס או במאוורר תצריך את החלפתו, על החלפת מדחס תשלמו 1000-1200 ₪, על החלפת מאוורר תשלמו כ-800 ₪.
ברגע שאתם מבינים מהן התקלות האפשריות ומה הסדר גודל של המחירים אותם תצטרכו לשלם, הדבר יקל עליכם להבין האם באמת עומד מולכם טכנאי מזגנים מקצועי ואמין. למידת השטח והכנה מוקדמת יאפשרו לכם לבחור בשיקול דעת ובזריזות את האדם המתאים והמנוסה לביצוע העבודה.

לסיום, אל תפחדו לעשות את שיעורי הבית וההכנה המוקדמת שנדרשת בשביל לבחור באיש מקצוע איכותי. בדקו את ניסיון הטכנאי והעדיפו איש מקצוע מורשה מטעם היצרן. בנוסף, התייחסו לתקלות הנפוצות האפשריות, קחו בחשבון את טווח המחירים הקיים בשוק, התייחסות נכונה תאפשר לכם לבחור באדם הנכון.