האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
חייג עכשיו -
02-6528283
ליחצו לחיוג מהיר

חידושים לוהטים

אם אתם חובבי טכנולוגיה ומעוניינים במקרר אשר ישדרג פלאים את איכות חייכם, תדעו שהבשורה הגיעה במגוון דגמים חדישים ומשוכללים אשר הוצגו בתערוכות עולמיות של מוצרי צריכה חדשים. את הדגמים החדשניים ניתן כבר יהיה למצוא אצל היצרנים השונים כאשר אנשי המקצוע מיומנים בכל הקשור לתיקון המקררים החדשניים.

pic5

הדגמים המהפכניים

סמסונג T900

אחד הדגמים המעניינים הוא סמסונג T900, המקרר בעל גרסת אנדרואיד אשר מסונכרנת עם לוחות שנה של האאוטלוק והמייל. מעניין מאוד כי לדגם יש אפליקציה בשם EVERNOTE המשמשת להכנת רשימת קניות לסופר ולקבלת הרשימה חזרה, מעודכנת היישר אל הטלפון החכם.

תוספת נוספת ומעניינת במקרר היא פונקצית תזכורת, אם תרצו לקבל תזכורת על תוכנית טלוויזיה אהובה, המקרר יוכל לספק לכם אותה. בזכות מסך מגע בגודל 10 אינץ, בני הבית יכולים לרשום עם האצבע על המסך את התוכנית הרצויה, כשיגיע זמן התוכנית, המקרר החכם יזכיר לכם כי היא מתחילה.

סימנס KS-דגם העתיד

דגם חדשני נוסף הוא מבית סימנס, מדובר במוצר עתידי אשר יבשר את המהפכה הטכנולוגית בתחום המקררים. בדגם העתידי ישולבו מצלמות אינטרנט אלחוטיות במקררים, כך שבעזרת אחת האפליקציות בטלפון הנייד יוכל המשתמש לבדוק את כל תכולת המקרר. האפליקציה מאפשרת לגעת בתמונה על המוצרים שיש במקרר שלנו, בהתאם לכך נקבל הצעות מרשתות שיווק המזון השונות, הצעות אלו יהיו עבור מוצרי מזון דומים או זהים למה שיש לנו במקרר.

מקרר SMART LG

עוד דגם מעניין וחדש הוא מקרר מבית LG. הדגם מבטא את החזון החדשני של LG בכל הקשור לעולם המטבח. מוצרים כמו המקרר, מכונת הכביסה ותנור, יחוברו ל WiFI ויאפשרו שליטה דרך הסמארטפון. פעולה זו מתבצעת בזכות טכנולוגיית האלחוט לטווח קצר. מדובר בטכנולוגיה  שעובדת בהצלחה במספר סמארטפונים שונים בארץ.

המקרר החדש יכלול מצלמה בחלקו הפנימי, המצלמה תמוקם בחלק העליון של התא הראשי, תאפשר למשתמשים בה את היכולת לעקוב אחר תכולת המקרר, כל זאת באמצעות הטלפון והטאבלט. מדובר במקרר חכם וחדשני אשר בזכות המצלמה והחיבור לטלפון, מאפשר לעקוב אחר תכולת המקרר מבלי לצפות בו באמת.

מקרר TEKA

אחד החידושים המעניינים בדגם זה, היא מערכת המסננת ומנטרלת ריחות רעים, וירוסים ועובש. המערכת החדשנית היא מערכת כפולה אשר כוללת מערכת המטהרת את האוויר ובכך מאריכה את חיי המזון במקרר.

מדובר במקרר בעל תוספות נוספות הכוללות בקרת טמפרטורה דיגיטלית , תצוגת LCD בעלת מערכת ניהול ובקרה משופרת. נוסף על כך, במקרר יש מערכת התראה קולית אשר מזכירה לנו מתי צריך להחליף מסנן ומתי הדלת פתוחה.

לסיום, המידע החדש וההתקדמות הטכנולוגית לא פסחה על עולם המקררים. שיפור איכות החיים בזכות מערכות משוכללות לתזכורת ומידע על מצב המקרר ומוצריו, יחד עם כלים נבונים להתמודדות עם תקלות וצריכה גבוהה של חשמל מעידות כי המקרר משרת אותנו טוב מאי פעם.

השיפורים הטכנולוגיים בעולם המקררים אמורים להקל עוד קצת על חיי היום, היכולת לבקר ולפקח על תאריכי המוצרים והמלאי במקרר, בהחלט משדרגים את מגוון האפשרויות שמציע המקרר. אולם כשישנו שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, במקרה של תקלה במקררים ברמה שכזו, תידרשו לפנות לטכנאי מקררים מקצועי אשר מוסמך לטפל במקררים אלו.

refrigerator_521_white